Hakkımızda

Tekir Ardıç suyu, Değirmenönü suyu ve Tekir Yeşilgöz suyunun doğal kaynak suyu olması sebebi ile Tekir bölgesi doğal alabalığın yetişme merkezi olmuştur

 Tesislerimiz; Tekir çayını besleyen üç önemli kaynaktan biri olan Değirmenönü kaynağının çıktıgı mağaranın önünde, yamaçları ardıç ormanları ile kaplı seyirine doyum olmayan derin bir vadinin içinde 1989 yılında kurulmuş, bugün ise bölgenin ve ülkenin en önemli tesisleri arasında yerini almış bulunmaktadır. 
         

1990 yılında ilk olarak  Alabalık üretimine başlamış restaurant kısmı ise 2008 yılında faaliyete geçmiştir.

Alabalıkta Ⓐ Kalite sloganı ile üretim ve restorant hizmetlerinde  ürün ve hizmet kalitesini arttırarak hızla büyümektedir.

Bugün itibariyle yılda 250 ton porsiyonluk Alabalık, 10 milyon /adet yavru üretimi, restorant hizmetlerinde ise;500 kişilik açık alan ve 200 kişilik kapalı alan, gruplara özel kamelyalar, doğa ile içiçe olmayı sevenler için yürüyüş yolları,çocuklar için oyun parkı ve geniş otoparkı ile siz değerli halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Doğal ortamda yetişen Alabalıklarımız canlı dağıtım araçlarımız ile 14 ilde 120 satış noktasında sizlerin sofrasına ulaşmaktadır.

Stresten uzak , özlem duyduğunuz doğal bir ortamda lezzetlerimizi ve kalitemizi sizlerle buluşturuyoruz...

Özel kara tesislerimizde Tekir yaylasının muhteşem kaynaklarından doğan içilebilir buz gibi suda 12 ayda yetişen alabalıklarimizi tatmanız için sizleri Tekir alabalık tesisleri ne bekliyoruz..


" Sağlınız için Sizde Tekir Alabalığı Seçin "
 

TEKİR ALABALIK ÜRETİM PAZARLAMA & TİC.LTD.ŞTİ.